Menu
Your Cart

Lietošanas noteikumi

1.Vispārēji pasūtīšanas noteikumi.
1.1. SIA TE-COR BALTIC, reģ.Nr. 
42103100421, juridiskā adrese Maskavas iela 322, Rīga, Latvija  (turpmāk tekstā – 11EURO.EU nodrošina mājas lapā www.11euro.eu pieejamo saturu un sniedz pakalpojumus saskaņā ar zemāk izklāstītajiem noteikumiem un nosacījumiem, ievērojot preču piegādes, preču atgriešanas un citus noteikumus, kuru izklāsts ir atrodams mājas lapā www.11euro.eu. Piekļūstot Mājas lapai vai lietojot to, Jūs apliecināt, ka esat izlasījuši šos Noteikumus, saprotat tos un piekrītat tos ievērot bez ierobežojumiem vai nosacījumiem.
1.2. 11EURO.EU patur tiesības bez brīdinājuma mainīt Lietošanas noteikumus.
1.3. Pēc pasūtījuma saņemšanas 11EURO.EU rezervē pircēja pasūtītās preces uz 2 dienām.  Ja šajā laika posmā netiek saņemta apmaksa par veikto pasūtījumu, tas tiek anulēts.


2. Preču cenas
2.1. Preču cenas mājas lapā www.11euro.eu ir norādītas ar PVN 
2.2. Samaksa var tikt veikta ar priekšapmaksu - bankas pārskaitījumu.

3. Preču piegāde  
3.1. Pasūtītās preces tiek piegādātas pircējam pēc apmaksas saņemšanas.
3.2. Piegādes maksa un termiņi tiek noteikta atkarībā no izvēlētā piegādes veida. Sīkāk sadaļā „Piegāde un apmaksa”.

4. Preču atgriešana
4.1. Pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci 11EURO.EU, sīkāk sadaļā "ATGRIEŠANA".
4.2. Pircējs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā
4.3. Prece kopā ar aizpildītu preču atgriešanas veidlapu  jānosūta pa pastu avi uz Rīgas T/C Doles pakomātu ar Omniva / DPD atpakaļ 11EURO.EU. Nauda par atgrieztu preci tiks iekaitīta Pircēja bankas kontā 5 (piecu)  dienu laikā, skaitot no preces saņemšanas brīža.
 
11EURO.EU administrācija