Menu
Your Cart

Privātuma politika

Datu apstrāde un uzkrāšana

SIA TE-COR BALTIC uzkrāj un saglabā tikai tādus personas datus, kas ir nepieciešami mūsu komercdarbības veikšanai:

  • Vietnes www.11euro.eu un Klienta saistību izpildei, jeb Klienta veiktā pasūtījuma piegādes noformēšanai.

  • Rēķinu sagatavošanai par darījumu.

  • Vietnes www.11euro.eu pakalpojumu sniegšanas uzlabošanai;

  • Statistikas nolūkos (piemēram, kādas preces ir vispieprasītākas vai kādās pilsētās / novados mums ir visvairāk pircēju);

  • Maksājumu apstrādi nodrošina maksājumu platforma montonio.com Maksājumu izpildei nepieciešamos personas datus SIA TE-COR BALTIC nodod platformas īpašniekam Montonio Finance UAB.

 

Datu aktualizācija, Personas datu rediģēšana vai dzēšana

Nepieciešamības gadījumā Klients ir tiesīgs jebkurā laikā grozīt, papildināt vai dzēst Personas datus, kas par viņu saglabāti viņa lietotāja kontā.

Gadījumā, ja vietnes www.11euro.eu reģistrētais lietotājs vēlas: pilnībā dzēst savus Personas datus no servisa, radušies kādi jautājumi par jūsu Personas datu izmantošanu, lūdzam kontaktēties ar SIA TE-COR BALTIC pa e-pastu: [email protected] vai zvanot pa tālruni +371 22181113

 

Datu drošība un izmantošana

Ja Klients ir nolēmis reģistrēties Vietnē www.11euro.eu, Klientam tiks lūgts sniegt informāciju par viņa vārdu, uzvārdu, adresi, e-pasta adresi un citiem datiem.

Uzkrātos Klienta Personas datus SIA TE-COR BALTIC apstrādās, lai:

izpildītu pasūtījumus; nodrošinātu Klientam informāciju par vietnes www.11euro.eu precēm; pasūtījuma reģistrēšanas, klientu atbalsta, maksājumu veikšanas un pakalpojumu sniegšanas vajadzībām;
 

Visi Klienta personas dati, kas kļuvuši zināmi www.11euro.eu tīmekļa veikala apmeklējuma laikā un veicot pasūtījumus tajā, ir uzskatāmi par konfidenciālu informāciju. Mēs veicam visus iespējamos drošības pasākumus (tostarp administratīvos, tehniskos un fiziskos), lai aizsargātu Klienta personas datus. Piekļuve datu apstrādes un izmainīšanas funkcijām ir tikai pilnvarotām personām.

 

Preču un pakalpojumu pasūtīšana tiešsaistē

Ja Klients vēlas izdarīt pasūtījumu, esot tiešsaistē vietnē www.11euro.eu , mums ir nepieciešams zināt Klienta vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, tālruņa numuru, pasta adresi. Tas ļauj SIA TE-COR BALTIC nodrošināt pilnvērtīgu klienta pasūtījuma izpildi un informēt par pasūtījuma izpildes statusu.

Maksājuma par pasūtījumu veikšanai, Klients tiek novirzīts uz Klienta izvēlēto internetbanku.

Maksājumu izpildei nepieciešamos personas datus SIA TE-COR BALTIC nodod platformas montonio.com īpašniekam Montonio Finance UAB, kas nodrošina online maksājumu apstrādi.

 

Trešās puses

SIA TE-COR BALTIC nenodod Personas datus trešajām personām, izņemot gadījumu, kad tas nepieciešams saprātīgai komercdarbības īstenošanai jeb piegādes noformēšanai ar VAS Latvijas pastu, SIA Omniva vai SIA DPD Latvija.

Maksājumu apstrādi nodrošina maksājumu platforma montonio.com. Maksājumu izpildei nepieciešamos personas datus SIA TE-COR BALTIC nodod platformas īpašniekam Montonio Finance UAB,.


 

Klienta piekrišana

Izmantojot tīmekļa veikala vietni www.11euro.eu , Jūs piekrītat mūsu privātuma politikas noteikumiem. 

SIA TE-COR BALTIC

Reģ. Nr. 42103100421

LV-1063, Rīga, Maskavas iela 322