Kā rāda pieredze, apavu izmēra izvēle bieži vien nav pareiza. Esam sagatavojuši Jums, mūsu mīļie Pircēji, pamācību jeb padomus par pareiza izmēra izvēli.


  • PADOMS NR.1 - NOSKAIDROJIET SAVU PĒDAS GARUMU!

Šis ir obligāts nosacījums, ja iepērkaties interneta veikalā. Daudzi veikali tirgo apavus no dažādiem apavu ražotājiem, tas nozīmē, ka izmēri ne vienmēr sakrīt un ne vienmēr ir vienādi.


Kā nomērīt savu pēdas garumu:
1.)Paņemiet A4 formāta lapu un uzlieciet to uz grīdas;
2.)Novietojiet savu pēdu uz lapas un uzlieciet punktus vietās, kur beidzas Jūsu papēdis un garais pirksts;
3.)Ar lineālu nomēriet attālumu starp abiem punktiem. SVARĪGI! Jāņem vērā arī milimetri, mērījumam jābūt precīzam!


Mūsu veikalā katram apavu modelim preces aprakstā ir norādīts iekšpēdiņas garums pa izmēriem. Iepērkoties ir jāpievērš uzmanība iekšpēdiņu garumiem un tikai tad jāizvēlas pareizais izmērs!


  • PADOMS NR.2 - PIEVĒRSIET UZMANĪBU APAVU MATERIĀLAM!

Apaviem, kas izgatavoti no tekstila, UGG tipa zābakiem  vai atvērtiem vasaras apaviem var izvēlēties to iekšpēdiņas garumu, kāds ir Jūsu pēdai.
Piemēram - ja Jums ir 24 cm gara pēda, tad augstāk minētiem apavu modeļiem var izvēlēties izmēru, kuram ir 24 cm gara iekšpēdiņa.
Apaviem, kuri izgatavoti no ādas imitācijas, lakādas, zamšādas vai ar cietu purngalu (piemēram gumijas purngalu) aicinam izvēlēties izmēru ar 0.5 cm garāku iekšpēdiņu nekā ir Jūsu pēda.
Piemēram - ja Jums ir 24 cm gara pēda, tad apaviem jāizvēlas izmērs, kuram ir 24.5 cm gara iekšpēdiņa.  • PADOMS NR.3 - PLATAS PĒDAS ĪPAŠNIECĒM..

Ja esat platas pēdas Īpašniece - pirms apavu iegādes nepieciešams izvērtēt apavu modeli un materiālu. 
Tiem apaviem, kuri viennozīmīgi nederēs platai kājai esam pievienojuši komentāru "Neder platai kājai".

Ja Jums ir šaubas par to, ka izvēlētais apavu modelis Jums derēs, sazinieties ar mums, lai mēs atsūtam papildus informāciju vai papildus mērus.