Menu
Your Cart

SMARŽAS

Modelis: Bodymist
Parfimēts ķermeņa sprejs no zīmola "Sorvella Perfume", tas ne tikai lieliski mitrinās Jūsu ādu, bet arī radīs maigu aromātu.Tilpums: 200 mlMaigs ziedu aromāts, notis - kokvilnas ziedi, kumelītes un lilijas...
9.99€
Bez PVN:8.26€
Modelis: Bodymist
Parfimēts ķermeņa sprejs no zīmola "Sorvella Perfume", tas ne tikai lieliski mitrinās Jūsu ādu, bet arī radīs maigu aromātu.Tilpums: 200 mlNeaizmirstams salds augļu aromāts, notis - persiks, bumbieris, vīnogas, roze..
9.99€
Bez PVN:8.26€
Modelis: Bodymist
Parfimēts ķermeņa sprejs no zīmola "Sorvella Perfume", tas ne tikai lieliski mitrinās Jūsu ādu, bet arī radīs maigu aromātu.Tilpums: 200 mlSalds ziedu aromāts, notis - ūdens notis, frēzija, kumelīte, plūme...
9.99€
Bez PVN:8.26€
Modelis: Bodymist
Parfimēts ķermeņa sprejs no zīmola "Sorvella Perfume", tas ne tikai lieliski mitrinās Jūsu ādu, bet arī radīs maigu aromātu.Tilpums: 200 mlSalds aromāts, notis - karamele,  apelsīnu ziedu, muskuss un dzintars...
9.99€
Bez PVN:8.26€
Modelis: Bodymist
Parfimēts ķermeņa sprejs no zīmola "Sorvella Perfume", tas ne tikai lieliski mitrinās Jūsu ādu, bet arī radīs maigu aromātu.Tilpums: 200 mlJuteklisks salds aromāts, notis - šokolāde, augļi, mandarīns..
9.99€
Bez PVN:8.26€
Modelis: Sorvella dark amber
Telpu aromatizētājs no zīmola "Sorvella Perfume",  kas piedāvā saviem Klientiem premium kvalitātes aromātus elegantās pudelēs un satur dažādu eļļu kombināciju."Dark amber" ir unikāls, enerģisks aromāts. Intensīvi dzintara akordi un bergamotes svaigums apvienojas ar ciedra koka smaržu. Unikālo k..
11.00€
Bez PVN:9.09€
Modelis: Sandalwood
Telpu aromatizētājs no zīmola "Sorvella Perfume",  kas piedāvā saviem Klientiem premium kvalitātes aromātus elegantās pudelēs un satur dažādu eļļu kombināciju."Sandalwood'' ir juteklisks un elegants austrumu aromāts, kas sevī apvieno citrona, priedes, lavandas, pačūlijas un vaniļas notis.Mājas ..
11.00€
Bez PVN:9.09€
Modelis: Sorvella yin-yang
Telpu aromatizētājs no zīmola "Sorvella Perfume",  kas piedāvā saviem Klientiem premium kvalitātes aromātus elegantās pudelēs un satur dažādu eļļu kombināciju."Yin-Yang" ir svaiga un eleganta kompozīcija. Ziedu / koksnes aromāts apvienots ar zāles aromātu un magnolijām.Galvenās notis: jasm..
11.00€
Bez PVN:9.09€
Modelis: W534
Sieviešu parfīmu BEA'S "Addict" ir iedvesmojis Christian Dior AddictBEA'S smaržas nāk no Turcijas un piedāvā aromātus, kuri atkārto populārākos Eiropas zīmolus.BEA'S parfimērijā tiek izmantotas 18-25% aromātiskās eļļas, kas nodrošina īpaši augstu produkta kvalitāti.Atbilstība oriģinālam sa..
13.99€
Bez PVN:11.56€
Modelis: W551
Sieviešu parfīmu BEA'S "Belle" ir iedvesmojis Lancome La Vie Est BelleBEA'S smaržas nāk no Turcijas un piedāvā aromātus, kuri atkārto populārākos Eiropas zīmolus.BEA'S parfimērijā tiek izmantotas 18-25% aromātiskās eļļas, kas nodrošina īpaši augstu produkta kvalitāti.Atbilstība oriģinālam sagla..
13.99€
Bez PVN:11.56€
 Sieviešu parfīms BEA'S "Bright Crystal" 50 ml  Sieviešu parfīms BEA'S "Bright Crystal" 50 ml
TOP
Modelis: W512
Sieviešu parfīmu BEA'S "Bright Crystal" ir iedvesmojis Versace Bright CrystalBEA'S smaržas nāk no Turcijas un piedāvā aromātus, kuri atkārto populārākos Eiropas zīmolus.BEA'S parfimērijā tiek izmantotas 18-25% aromātiskās eļļas, kas nodrošina īpaši augstu produkta kvalitāti.Atbilstība oriģināla..
13.99€
Bez PVN:11.56€
Modelis: W501
Sieviešu parfīmu BEA'S "Chance" ir iedvesmojis Chanel ChanceBEA'S smaržas nāk no Turcijas un piedāvā aromātus, kuri atkārto populārākos Eiropas zīmolus.BEA'S parfimērijā tiek izmantotas 18-25% aromātiskās eļļas, kas nodrošina īpaši augstu produkta kvalitāti.Atbilstība oriģinālam saglabājas 94% ..
13.99€
Bez PVN:11.56€
Parādīt 1 līdz 12 no 27 (lapuses: 3)
0