Menu
Your Cart

SMARŽAS

Modelis: Bodymist
Parfimēts ķermeņa sprejs no zīmola "Sorvella Perfume", tas ne tikai lieliski mitrinās Jūsu ādu, bet arī radīs maigu aromātu.Tilpums: 200 mlMaigs ziedu aromāts, notis - kokvilnas ziedi, kumelītes un lilijas...
9.99€
Bez PVN:8.26€
Modelis: Bodymist
Parfimēts ķermeņa sprejs no zīmola "Sorvella Perfume", tas ne tikai lieliski mitrinās Jūsu ādu, bet arī radīs maigu aromātu.Tilpums: 200 mlSalds ziedu aromāts, notis - ūdens notis, frēzija, kumelīte, plūme...
9.99€
Bez PVN:8.26€
Modelis: Bodymist
Parfimēts ķermeņa sprejs no zīmola "Sorvella Perfume", tas ne tikai lieliski mitrinās Jūsu ādu, bet arī radīs maigu aromātu.Tilpums: 200 mlSalds aromāts, notis - karamele,  apelsīnu ziedu, muskuss un dzintars...
9.99€
Bez PVN:8.26€
Modelis: Bodymist
Parfimēts ķermeņa sprejs no zīmola "Sorvella Perfume", tas ne tikai lieliski mitrinās Jūsu ādu, bet arī radīs maigu aromātu.Tilpums: 200 mlJuteklisks salds aromāts, notis - šokolāde, augļi, mandarīns..
9.99€
Bez PVN:8.26€
Modelis: V251
Sieviešu parfīmu Sorvella Perfume "Good Girl" ir iedvesmojis Carolina Herrera Good GirlSorvella Perfume ir uzņēmums, kas pārvar plaisu starp dārgām un nepieejamām lielākajai daļai klientu smaržām un lētām zemākas kvalitātes smaržām. Sorvella ir zīmols, kas nodarbojas ar smaržu ražošanu un pārdo..
8.99€
Bez PVN:7.43€
Modelis: V225
Sieviešu parfīmu Sorvella Perfume "La Vie Est Belle" ir iedvesmojis Lancome La Vie Est BelleSorvella Perfume ir uzņēmums, kas pārvar plaisu starp dārgām un nepieejamām lielākajai daļai klientu smaržām un lētām zemākas kvalitātes smaržām. Sorvella ir zīmols, kas nodarbojas ar smaržu ražošanu un ..
8.99€
Bez PVN:7.43€
Modelis: V580
Sieviešu parfīmu Sorvella Perfume "Si" ir iedvesmojis Giorgio Armani SiSorvella Perfume ir uzņēmums, kas pārvar plaisu starp dārgām un nepieejamām lielākajai daļai klientu smaržām un lētām zemākas kvalitātes smaržām. Sorvella ir zīmols, kas nodarbojas ar smaržu ražošanu un pārdošanu sievietēm u..
8.99€
Bez PVN:7.43€
Modelis: U728
Sieviešu parfīmu BEA'S "Kirke" ir iedvesmojis Tiziana Terenzi KirkeBEA'S smaržas nāk no Turcijas un piedāvā aromātus, kuri atkārto populārākos Eiropas zīmolus.BEA'S parfimērijā tiek izmantotas 18-25% aromātiskās eļļas, kas nodrošina īpaši augstu produkta kvalitāti.Atbilstība oriģinālam sag..
13.99€
Bez PVN:11.56€
Modelis: U736
Sieviešu parfīmu BEA'S "Lost" ir iedvesmojis Tom Ford Lost CherryBEA'S smaržas nāk no Turcijas un piedāvā aromātus, kuri atkārto populārākos Eiropas zīmolus.BEA'S parfimērijā tiek izmantotas 18-25% aromātiskās eļļas, kas nodrošina īpaši augstu produkta kvalitāti.Atbilstība oriģinālam saglabājas..
13.99€
Bez PVN:11.56€
Modelis: Sorvella dark amber
Telpu aromatizētājs no zīmola "Sorvella Perfume",  kas piedāvā saviem Klientiem premium kvalitātes aromātus elegantās pudelēs un satur dažādu eļļu kombināciju."Dark amber" ir unikāls, enerģisks aromāts. Intensīvi dzintara akordi un bergamotes svaigums apvienojas ar ciedra koka smaržu. Unikālo k..
11.00€
Bez PVN:9.09€
Modelis: Sorvella red rubi
Telpu aromatizētājs no zīmola "Sorvella Perfume",  kas piedāvā saviem Klientiem premium kvalitātes aromātus elegantās pudelēs un satur dažādu eļļu kombināciju."Red Rubi" ir sarkano augļu saldais aromāts, kas apvienots ar atsvaidzinošo bergamotes smaržu. Galvenās notis - bergamots, jasmīns,..
11.00€
Bez PVN:9.09€
Modelis: Sorvella spring night
Telpu aromatizētājs no zīmola "Sorvella Perfume",  kas piedāvā saviem Klientiem premium kvalitātes aromātus elegantās pudelēs un satur dažādu eļļu kombināciju.Galvenās notis - bergamots, jasmīns, lavanda, vaniļa, ciedru koks.Mājas aromatizētāja smaržas izturība ilgst 2-3 mēnešus...
11.00€
Bez PVN:9.09€
Parādīt 1 līdz 12 no 33 (lapuses: 3)
0